GUAa disinfectant revolution - bezchlórová chemie, dezinfekční prostředky
Jedinečná dezinfekce
bez chlóru

GUAa FITNESS - bezchlórová dezinfekce solárií, saun, fitness a welness zařízení


GUAa FitnessBezchlórové dezinfekční prostředky řady GUAa FITNESS jsou určeny pro dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů, předmětů a nástrojů ve fitness a wellness centrech, soláriích, kadeřnických
a kosmetických salónech, saunách a jiných sportovních a rekreačních zařízeních.

Dezinfekce GUAa FITNESS likviduje bakterie, viry a plísně, odstraňuje zápachy organického původu (pot), neobsahuje žádné agresivní látky, nedráždí pokožku, nezapáchá (naopak příjemně voní), nepoškozuje materiály – je nekorozivní, neodbarvuje látky ani žádné jiné předměty a pomůcky.

Výrobky řady GUAa Fitness (vstup do e-shopu)

Aplikace a dávkování

Použití Prostředek/způsob aplikace Doba působení
Dezinfekce ploch, povrchů, předmětů a nástrojů ve fitness a wellness centrech, soláriích, kadeřnických a kosmetických salónech, saunách a jiných sportovních a rekreačních zařízeních DEZISAN Fitness - preventivní ochrana: 30 ml koncentrátu na 1 litr vody (3% roztok), dezinfekce ložiska infekce: 50 ml koncentrátu na 1 litr vody (5% roztok)
DEZISAN Wipes
DEZISAN Fitness Spray
15-30 minut (baktericidní a virucidní účinky), 60 minut (mykobaktericidní účinky)

Slovník pojmů

PHMG

PHMG je druh nově vyvinutého víceúčelového kationtového polymeru, který se používá jako dezinfekční prostředek – jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid, fungicid. Neobsahuje toxické látky a není dráždivý. Úspěšně se používá ve zdravotnictví, textilním průmyslu, potravinářském průmyslu a v oblasti úpravy a hygienického zabezpečení vod a povrchů.

Polymer

Polymer je látka sestávající z molekul jednoho nebo více druhů atomů nebo skupin spojených navzájem v tak velkém počtu, že řada fyzikálních a chemických vlastností této látky se nezmění přidáním nebo odebráním jedné nebo několika konstitučních jednotek. Polymery typicky vznikají polymerací nebo polykondenzací. Obvykle je jako „polymer" označován molekulový systém, složený z velkého počtu atomů, vázaných chemickými vazbami do dlouhých řetězců.

Ke stažení

Bezpečnostní listy

Produkty: