GUAa disinfectant revolution - bezchlórová chemie, dezinfekční prostředky
Jedinečná dezinfekce
bez chlóru

GUAa HEALTH - péče o Vaše ruce


GUAa HealthVýrobky řady GUAa HEALTH zabezpečují hygienu
a péči o Vaše ruce. Produkty osobní hygieny řady GUAa HEALTH obsahují antiseptickou složku a chrání ruce před bakteriemi a viry. Jsou vhodné pro každodenní hydrataci. Jsou ideální do kabelky, na cesty i do kanceláře.

Výrobky řady GUAa Health (vstup do e-shopu)

Slovník pojmů

PHMG

PHMG je druh nově vyvinutého víceúčelového kationtového polymeru, který se používá jako dezinfekční prostředek – jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid, fungicid. Neobsahuje toxické látky a není dráždivý. Úspěšně se používá ve zdravotnictví, textilním průmyslu, potravinářském průmyslu a v oblasti úpravy a hygienického zabezpečení vod a povrchů.

Polymer

Polymer je látka sestávající z molekul jednoho nebo více druhů atomů nebo skupin spojených navzájem v tak velkém počtu, že řada fyzikálních a chemických vlastností této látky se nezmění přidáním nebo odebráním jedné nebo několika konstitučních jednotek. Polymery typicky vznikají polymerací nebo polykondenzací. Obvykle je jako „polymer" označován molekulový systém, složený z velkého počtu atomů, vázaných chemickými vazbami do dlouhých řetězců.

Produkty: