GUAa disinfectant revolution - bezchlórová chemie, dezinfekční prostředky
Jedinečná dezinfekce
bez chlóru

Proč GUAa


Produktové řady GUAa jsou díky nově vyvinuté jedinečné technologii revolucí
v dezinfekci.

Prim již nehraje pouze bezchlórová bazénová chemie, ale vysoce účinnou dezinfekci nabízí výrobky DEZISAN, které najdete pod řadou GUAa HOME, GUAa PROFI, GUAa FITNESS a GUAa PETS.

Výrobky DEZISAN byly navrženy pro použití prakticky ve všech částech domácnosti od koupelny až po dětský pokoj. Pravidelným používáním dezinfekčních prostředků si výrazně ozdravíte prostředí kolem vás a snížíte rizika onemocnění, případně jejich přenosu. Všechny výrobky jsou vodou ředitelné roztoky na bázi polymeru PHMG bez obsahu chlóru, alkoholu, aldehydů a fenolů. Jejich aplikaci tedy neprovází nepříjemný pach agresivních chemikálií. Nepoškozují žádné ošetřované materiály (dřevo, plast, textilie, atd.), jsou nehořlavé.

DEZISAN zabezpečí pravidelným používáním bakteriální čistotu domácnosti a její dlouhodobou ochranu před mikroorganismy a plísněmi. Eliminuje pachy v pračkách, ledničkách, odpadkových koších.

Jak DEZISAN funguje?

Ošetřením vznikne na povrchu tenká polymerová vrstva, která po předepsané expoziční době eliminuje biologické znečištění (bakterie, viry, plísně, houby) na ošetřovaném povrchu, navíc tento povrch ochrání až několik dní a snižuje riziko jeho opětovné kontaminace. Polymerovou vrstvu je možno po předepsané době působení odstranit opláchnutím vodou. V některých případech je to však nežádoucí – zejména tam, kde je biologické zatížení prostor enormní (netýká se povrchů, které přicházejí do přímého kontaktu s potravinami).

Jaké má DEZISAN účinky?

Eliminuje široké spektrum mikroorganismů – bakterie, viry, plísně, houby (včetně TBC, BVDV virus, Vakcinie Virus, Adenovirus, Poliovirus).


Užitečné tipy a informace:

Aktuality: