Slevy a výhody

Chcete při nákupu ušetřit? Registrujte se

Každý zákazník, který se zaregistruje na našem e-shopu, získá 5 % slevu na veškerý sortiment zboží. Vaše data zůstávají nadále chráněná, pouze si vyhrazujeme právo použít Váš e-mail pro zasílání novinek. Nepropásnete tak skvělé akce v našem obchodě.

Přesáhne-li hodnota Vašich nákupů v našem obchodě 5000 Kč, máte nárok na slevu ve výši 8 % na veškerý sortiment zboží, a to na neomezenou dobu. Přesáhnou-li Vaše objednávky částku 10000 Kč, máte nárok na slevu ve výši 10 % na veškerý sortiment a to opět po neomezenou dobu.

Hodnota nákupů se sčítá na každého registrovaného zákazníka. Je tedy nutné se před každým nákupem přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla.

Po přihlášení pomocí uživatelského jména a hesla uvidíte u každého výrobku jak běžnou cenu výrobku, tak cenu po slevě. Tato „Vaše cena“ může být dle výše uvedeného nižší o 5 %, 8 % až 10 % oproti cenám běžným.

Pozor! Uvedené slevy nelze uplatnit na již zlevněné výrobky nebo výrobky ve speciálních sezónních slevových akcích.

Objednávat můžete i po telefonu

Pokud preferujete telefonickou objednávku zboží nebo chcete konzultovat výběr vhodného výrobku právě pro Vás, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel.: +420 607 041 234.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 499 Kč je balné a dopravné přepravní společností General Parcel ZDARMA. U přepravní služby PPL je balné a dopravné ZDARMA při nákupu nad 1199 Kč.