BLOG

Odstranění zápachu z pračky

6838 Views 0 Liked
Zařazeno v kategorii: Rady a tipy

V zásobníku na prací prostředky, na vnější části bubnu pračky či ve filtrech se po čase tvoří biologický povlak, který je příčinou zápachu. Zbytky vody v systému pračky po několika dnech zahnívají a také velmi nepříjemně páchnou. Tento problém můžete odstranit za pomoci prostředku GUAa HOME GUASAN. Ten zajistí bakteriální čistotu a dokonalé odstranění zdroje pachu.

Postup:

Nejprve vystříkejte vnitřek pračky včetně zásobníku na prací prostředky a veškerých dostupných míst prostředkem GUAa HOME GUASAN SPRAY a nechte působit alespoň 30 minut. Poté dávkujte 500 ml GUAa HOME GUASAN do dávkovače máchání a zapněte pračku „na prázdno“.

Pokud je pračka silně znečištěna, může se po této první aplikaci stát, že se biologické nánosy uvolní pouze částečně. V takovém případě zápach z pračky může ještě zesílit a je třeba postup ještě jedenkrát zopakovat.

Preventivně je následně vhodné přidávat 200 ml GUAa HOME GUASAN ke každému třetímu praní.

Odstranění těžko odstranitelných pachů z látkových potahů (např. dětské autosedačky, pracovní oděvy, zavazadla apod.)

GUAa HOME GUASAN lze použít pro ruční praní i pro praní v automatické pračce.

  • Postřik - Aplikujte GUAa HOME GUASAN SPRAY nástřikem na látku a nechte působit cca 30 minut. Poté vyperte běžným způsobem.
  • Ruční praní - Aplikujte GUAa HOME GUASAN (20 ml/1 l vody) do prací vody a nechte působit 30 minut, poté vyperte obvyklým způsobem.
  • Mechanické praní - V případě praní v pračce přidejte 200 ml GUAa HOME GUASAN do zásobníku pračky určeného pro první praní (předepírka) a perte běžným způsobem za použití pracích prostředků.

GUAa HOME GUASAN nijak nepoškozuje prádlo (jakékoli materiály), nenarušuje barvy ani kvalitu materiálu.

Doporučené produkty