BLOG

Dezinfekce kuchyně

2801 Views 0 Liked
Zařazeno v kategorii: Rady a tipy

Dezinfekce podlah

Zejména v rodinách s batolaty a malými dětmi je dezinfekce podlah nezbytností. Pouhým omytím podlahy vodou se saponátem nedocílíte eliminace bakterií, které se na podlaze vyskytují. GUAa HOME GUASAN přidejte do kbelíku s vodou v dávce uvedené na etiketě výrobku. Lze použít společně s běžnými saponátovými prostředky, ale nelze míchat s jinými dezinfekčními přípravky.

Dezinfekce a odstranění pachu odpadkového koše

Prázdný odpadkový koš vymyjte vodou a následně vystříkejte přípravkem GUAa HOME GUASAN SPRAY. Doba působení je nejméně 30 minut nebo do zaschnutí přípravku. Druhou variantou dezinfekce odpadkového koše je oplach pracovním roztokem GUAa HOME GUASAN v ředění uvedeném na etiketě výrobku (30 ml/1 l vody).

Odstranění pachu v myčce na nádobí

GUAa HOME GUASAN SPRAY je vhodný k přímému nastříkání do myčky. Asi po 30 minutách působení lze do myčky naskládat nádobí určené k mytí a spustit mycí program.

Předcházení vzniku zápachu z nádobí, které do myčky naskládáte, pomůže postřik použitého nádobí GUAa HOME GUASAN SPRAY ihned po vložení do myčky. Zamezíte tak tvorbě plísní ze zbytků jídla na nádobí, které jsou zdrojem zápachu.

Odstranění pachu v odšťavňovači, mlýnku na maso, kávu aj.

GUAa HOME GUASAN výborně odstraňuje pachy ze všech kuchyňských robotů a pomocníků v domácnosti. Postřikem aplikujte GUAa HOME GUASAN SPRAY, nechte působit 30 minut a poté dobře opláchněte pitnou vodou.

Dezinfekce linky a dřezu

Výlevka je ideálním prostředím pro množení bakterií. Odborníci upozorňují, že například zeleninu by měli lidé mýt ve zvláštní nádobě a nepokládat ji přímo do výlevky. Přípravek GUAa HOME GUASAN škodlivé bakterie zcela eliminuje. Výlevku postříkejte GUAa HOME GUASAN SPRAY a nechte působit 30 minut. V případě, že se zápach šíří ze sifonu výlevky, nalijte do sifonu 50 ml GUAa HOME GUASAN a nechte působit po dobu cca 30 minut.

Dezinfekce desky na krájení

GUAa HOME GUASAN se výborně hodí i k dezinfekci umělohmotných, skleněných, nerezových a dřevěných desek na krájení. Při porcování syrového masa dochází ke kontaminaci desky bakteriemi. Salmonella, Escherichia coli a Campylobacter jsou jen některé z bakterií, kterým se na krájecích deskách mimořádně daří. Dle statistik dojde k více než polovině otrav jídlem v domácím prostředí. Postřikem aplikujte GUAa HOME GUASAN SPRAY na desku a nechejte působit asi 15 minut. Poté dobře opláchněte pitnou vodou!

Doporučené produkty